600-903-309

Naturalnie, że drewniane

Informacje o firmie

Firma RBM Door prowadzi sprzedaż wewnętrznych drzwi drewnianych, zaprojektowanych z myślą o Państwa potrzebach. Swoją pozycję na rynku pragniemy budować w oparciu o doświadczenie, doskonalenie jakości, jak również ambitną i wykwalifikowaną kadrę, która jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Stąd też nasze drzwi tworzone są z niezwykłą starannością i dbaniem o każdy element wyposażenia, biorąc pod uwagę jednocześnie estetykę i funkcjonalność. Drzwi wewnętrzne odgrywają znaczącą rolę, gdyż dzięki wysmakowanej formie oraz unikalnym wzorom podkreślają indywidualny charakter każdego wnętrza.

Drzwi, które Państwu oferujemy wykonane są w całości z klejonego drewna sosnowego, których powierzchnię zabezpiecza się poprzez lakierowanie, bejcowanie lub woskowanie. Drzwi tego typu dobrze się prezentują i mają niepowtarzalny wygląd. Jest to związane z oryginalną barwą drewna i jego charakterystycznym rysunkiem słojów a same płyciny można wielokrotnie odnawiać, ponieważ drewno jest materiałem bardzo trwałym. Nasze drzwi doskonale nadają się do mieszkań, domów, jak również restauracji oraz obiektów zabytkowych.

Drewno jest materiałem użytkowym wykorzystywanym przez człowieka od wieków, ze względu na swą trwałość i wytrzymałość, jak również właściwości izolacyjne, zwłaszcza termiczne i akustyczne. Drzwi są jednym z najczęstszych produktów, jakie od setek lat powstają z drewna. W dodatku z każdym kolejnym wiekiem czy dekadą nie traci ono na popularności, lecz wręcz zyskuje. Pozwalają na to nowe technologie obróbki drewna oraz kunszt projektantów.

Nasza bogata oferta pozwala każdemu Klientowi znaleźć interesujące go drzwi wewnętrzne zarówno pod względem cenowym, jak i wzorniczym. Wspólną cechą różnorodności wykończenia poszczególnych modeli jest ich wysoka jakość oraz potwierdzenie certyfikatem zgodności.

Mogą być Państwo pewni, że otrzymają produkt najwyższej jakości.